Kaş Laminasyon

Kaş Laminasyon NEDİR?

Kaşın yapısını değiştirerek yeni bir kaş şekli ve hacim veren, efektif bir görünüm elde etmenize yardımcı olan işlem kaş laminasyon işlemidir. Bu özel işlem, aşağı doğru gelen ve iç kısımdan kıvrılmakta olan sert dokudaki kıl köküne sahip, kısa ama son derece gür, üste kalkmayan kaşlar için kaşı dilenen tarafa getirerek düzgün bir biçime sokmaya yardımcı olmaktadır.

Uygulanmakta olan dolgu bakımı sayesinde kaşın içerisinde yer alan tüm bağlar güzelce bağlanır ve daha da kuvvetli hale getirilir. Kaşa yapılan dolgu uygulaması enjeksiyon kullanılmak suretiyle gerçekleştirilen bir işlem değildir. Bu işlem; kaşların daha uzun süreli bir biçimde biçim kazanması amacıyla uygulanır.

Kaşların asimetrik hali, sert tüylerin başka bir tarafta büyümesi sorunu ancak kaş laminasyon işlemi ile çözülebilir. İstenen kaş şekline de böylece ulaşılır ve renk alması da sağlanmış olur. Laminasyonlu olan kaşlar, son derece ideal bir kaş görünümüne sahip olmaktadır. İyileştirir ve kaşları güçlendirerek protein dolgu bakımı sayesinde beslenmelerini sağlar.

Kaş laminasyon yapılacak kaşlarda ilk önce kaş boyama uygulaması gerçekleştirilir. Fakat kaş kınası yapılmaz. Dilenirse birkaç gün sonrasında kaş kınası işlemi de yapılabilir. Bu tip durumlar merkezden merkeze değişiklik gösterecektir. Kaşlarınızın göz alıcı görünmesi için kaş laminasyonu işlemini kesinlikle yaptırmanız gerekiyor.

Kaş Laminasyon Nasıl Yapılır?

İlk olarak kaş şampuanı yardımı ile kaş makyaj artıklarından tamamen temizlenerek arındırılır. Daha sonrasında bir primer yardımıyla da kaş ve deri üzerinde yer alan yağlar temizlenir. Ardından kaşlar istenmekte olan biçime göre özel bir yapıştırıcı ile beraber sabitlenmeye başlar.

Tam tamına 2 farklı türde solüsyon uygulaması yapılır. Gereken süre kadar da bekletilir. Eğer ki kaş boyaması gerçekleştirilecekse de şekil netleştirilir ve kaşlar bir güzel boyanır. Daha sonra da kaş dolgu işlemi gerçekleştirilir.

En son işlem olarak da kaşlar alınır. Bu uygulamanın kalıcılık süresi ise 1-2 ay arasında olmaktadır. Böyle bir işlem için çok uzun bir süreçtir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu işlemi yaptırmadan önce iyice araştırmanızı öneririz. Daha detaylı bilgi için bizlere Whatsapp numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz.