BellyThin Masaj

BellyThin Nedir?

BellyThin ağrı ve kas güçlüğünü ortadan kaldırmak ve aynı zamanda bölgesel yağlanmayı azaltmak için farklı frekanslarda farklı bölgelere titreşim gönderen bir masaj yöntemdir. Bellythin uygulamamız, bölgesel zayıflama amacıyla kullanıldığında sarkık ve güçsüz olan kasların toparlanması, cildin sıkılaşması ve yağ yakımının hızlanmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda kimyasal herhangi bir etki olmadan bu işlemi yapmaktadır. BellyThin bölgesel zayıflama için kullanılırken istenilen pek çok bölgeye uygulanmaktadır. Bunlar arasında basen, kalça, bacaklar, bel yer aldığı gibi göğüs ya da göbek uygulamaları da bulunmaktadır. Vücutta yağ dokusunun biriktiği yerlerde selülit tedavisi ve bölgesel incelmeler sağlamak için ön muayene imkanından yararlanarak bilgi edinebilirsiniz.

BellyThin Nasıl Çalışır?

BellyThin hareketsiz kasları titreşimle harekete geçirerek buralarda saklanan yağları yakmayı sağlar ve bel bölgesinin zayıflamasının yanı sıra cildin kalitesini de arttırmaktadır. Uygulama vücut üzerinde yağ dokunun yoğunlaştığı alanlarda dolaşımı hızlandırarak bel bölgesinde zayıflama sağlamaktadır. Genellikle vücut şekillendirmek için uygulanan BellyThin kasın titreşim ile uyarılması birlikte kaslarda büyük bir enerji ortaya çıkmaktadır. Bu enerji sonrasında istenilen bölgede yağ yakımı başlar. Böylelikle bel bölgesinde yer alan toksinlerin azalmasına yardımcı olurken aynı zamanda selülitlerin azalmasına ve yağ hücrelerinin parçalanmasına neden olmaktadır. Yani BellyThin, bel bölgesini zayıflatma imkanına sahipken cildin sıkılaşarak güzel gözükmesini de sağlamaktadır. Aynı zamanda işlem tamamen acısız ve ağrısız bir işlemdir. Özel sistemler ile kişinin bel bölgesine gereken titreşimler verilmektedir.

Bellythin uygulaması sonrasında gözlemlenen sonuçlar arasında yer alan bazı durumlar bulunmaktadır. Bunlar arasında cilt sarkmasında toparlanma, cilt dokusunda yer alan gevşekliğin giderilmesi, vücudun yağ birikiminin azalması, bel bölgesinde oluşan yağlanmanın azalması, bel bölgesinde incelme gibi etkileri bulunmaktadır. BellyTin ile bel bölgesinde incelme isteyen kişilerin işlem öncesinde bel bölgesindeki yağlanma oranı ile ilgili bilgi almalıdır.

Bellythin uygulamamız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere Whatsapp üzerinden soru sorabilirsiniz!